Polecamy

https://www.atlas-warszawa.pl/ – współpracujemy z Tobą od samego początku, zaczynając od ustalenia jakiej kuchni potrzebujesz, po zaprojektowanie jej i wykonanie. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, abyś mógł cieszyć się swoją nową kuchnią przez długie lata. Wiemy, że design to jeden z najważniejszych aspektów tworzenia kuchni. Dlatego dajemy Ci swobodę wyboru między różnymi stylami, kolorami, wyposażeniem i nie tylko. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, więc jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zobaczyć coś innego, skontaktuj się z nami.

https://architekturawnetrz-krakow.pl/ – mamy spersonalizowaną usługę, która pomoże Ci stworzyć niepowtarzalny dla Ciebie projekt wnętrza. Wysłuchamy tego, co mówisz i czego potrzebujesz, a następnie stworzymy przestrzeń, która będzie odzwierciedlać Twoją osobowość i styl.

https://www.eljotexpert.pl/ – świadczymy pełen zakres usług rozbiórkowych i demontażowych. Od planowania projektu poprzez proces uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, oferujemy szeroki zakres usług. Kiedy mówimy likwidacja, odnosimy się do szerokiego spektrum usług rozbiórkowych i demontażowych, zarówno ręcznych jak i mechanicznych. Opisując rozbiórkę ręczną, mamy na myśli likwidację konstrukcji poprzez użycie elektronarzędzi, w tym technik alpinistycznych. Rozbiórka mechaniczna obejmuje użycie ciężkiego sprzętu, takiego jak koparki wyburzeniowe, ładowarki, a także techniki pirotechniczne, które wykorzystują ładunki wybuchowe. Zastosowane podejście zależy oczywiście od warunków panujących w danym miejscu.